No Comments World

ایده های مناسب برای زیبا تر شدن منزل نقلی
ایده های مناسب برای زیبا تر شدن خانه نقلی

در منزل های نقلی نمیتوان خیلی وسایل چید . زیرا نا مرتب و به جای قشنگی &#کاغذ دیواری 44; موجب پلیدی چینش میشوند . البته بعضا از وسایلی که تعدادی منظوره هستند یا این که چندین ترفندهایی که علاوه بر تزئین , خاصیت کاربردی هم دارند , می توانید در این منزل های نقلی فایده نمائید .

دکوراسیون خانه کوچک

در منزل نقلی نمی توان خیلی وسایل چید

برای مثال میزغذاخوری چرخ دار در آشپزخانه یا مبل کوسنی در فضای نشیمن . برای آگاهی از ایده های اکثر , در‌پی مطلب با ما یار باشید .
۱٫ قلاب های دیواری

منزل نقلی
منزل های نقلی برای قرار دادن خرده‌ریزه‌ها هیچ جایی ندارد

برای قرار دادن خرده ریزه‌ها هیچ جایی ندارید ; دست به دامن دیوار شوید . زیورآلات و وسایلی که استفاده زیادی دارا هستند را در شرایطی‌که در یک ظرف یا این که باکس داخل کشو بگذارید , دایم باید سرگرم گشودن گره آن‌ها از هم باشید و این دستور خسته کننده خواهد شد .

ولی با نصب گونه های قلاب های دکوری و کاربردی به دیوار , علاوه بر دم دست بودن این وسایل , به عنوان تزئین اتاق خواب یا فضای فضا آینه ایده جالبی برای خانه نقلی است .

مطلبی در همین رابطه : راهکارهای ارزان تغییر تحول چینش خانه
۲٫ مبل های کوسنی تعدادی منظوره

دکوراسیون خانه های نقلی
کوسن سود های متفاوتی برای منزل های نقلی دارد

بایستی از هر هر که عقلش رسیده تا برای اولین بار مبل کوسنی را درست نماید , تشکر دوچندان کرد . این مبل ها استعمال های متفاوت برای خانه های نقلی دارند و به گونه‌ای می توان اظهار کرد آچار فرانسه مبلمانِ منزل می باشند .

میز جلوی مبل , میز بغل مبل , صندلی اضافه برای میهمانها و زیرپایی برای مواقعی که می‌خواهید روی مبل لم دهید , از جمله کاربردهای این مبل های کوچک می باشند .

۳٫ صندوقچه گنج

مبل های کوسنی
صندوق های سابق آیتم ی مناسبی برای اتاق نشیمن خانه نقلی می‌باشند

صندوق های قدیمی یا این که گونه های دکوری مورد های بسیار خوب برای اتاق نشیمن خانه های نقلی می باشند . هم از سطح رویی آن ها و هم از فضای داخلیشان , می‌توانید به بهترین شکل ممکن منفعت نمائید .

در درون آن وسایل اضافی را بگذارید و به عنوان انباری منفعت بگیرید . روی آن را هم به عنوان عسلی یا میز کنار مبل استفاده کنید . اتفاقا به جهت شکل زیبا و متفاوتی که دارااست , به زیباتر شدن دکور فضای منزل های نقلی هم کمک بسیاری می نماید .

این مقاله به شما کمک می کند : به چه شکل خانه خود را پهناور کنیم
۴٫ شیشه های مربا و رب و …

شیشه مربا

واجب نمیباشد برای ذخیره مواد غذایی , وسایل آرایشی , بهداشتی یا غیره شیشه های فانتزی خریداری فرمائید . از همان شیشه های مربا , عسل , رب و … که در خانه دارید , فایده بگیرید . آنها‌را بشویید و منزه فرمایید . از این شیشه ها برای چاشنی , حبوبات یا دیگر خوراکی های ریز آشپزخانه و همینطور , وسایل کوچک روی میز سرویس بهداشتی می توان استفاده گرفت و برای یک منزل نقلی بسبار مطلوب است . برای زیبایی عمده آنان , می‌توانید از روبان های یک صورت و یک رنگ امداد بگیرید و به ذوق خودتان به دور شیشه ها بپیچید .

۵٫ آینه دیواری

آینه دیواری
آیینه ی دیواری منجر بزرگتر نمایش دادن خانه نقلی میشود

آینه روی دیوار منزل های نقلی این توهم را تولید می نماید که محیط تبارک خیس است . آینه محدودیت دیوار را از میان می‌برد و آن شم خفگی که اساسا در جاهای کوچک احساس میشود , دیگر وجود نخواهد داشت .

۶٫ آبچکان بالای سینک

آبچکان
آبچکان بالای سینک نه فقط دلخواه برای خانه های نقلی است بلکه جنبه دکوری هم دارااست

در بخش اعظمی از خانه های نقلی آبچکان در کنار سینک ظرفشویی قرار داده می گردد . اما شایسته ترین عمل این است که آن را در بالای سینک نصب کنید . این کار یاری می کند تا فضای حریم ظرفشویی گشوده شود . این سبدها به قدری بزرگ و فضا گیر می‌باشند که با برداشتنشان فضای سینک به کلی تغییر‌و تحول فیس می‌دهد و بازتر می گردد . حتی میتوانید از قلاب های بزرگ برای قابلمه و تابه ها فایده نمایید . همین ایده خیر فقط دلخواه برای خانه های نقلی است بلکه جنبه دکوری نیز داراست .

احتمالا این مقاله را نیز بپسندید : سوئیت کوچک و دکورا سیون
۷٫ رنگ سفید

رنگ سفید
رنگ سفید سبب ساز می‌شود که فضای منزل های نقلی بزرگ خیس نشان داده شود

هر وقت شک دارید و نمی دانید چه رنگی برای منزل نقلی شما دلخواه است , رنگ سفید را انتخاب کنید . در شرایطی‌که منزل پنجره مقداری دارد و روشنایی کافی به شما نمی‌رسد , رنگ سفید گزینه قابل قبولی است . زیرا نورهای جانور را منعکس می کند و موجب فروغ و روشنایی بیشتر فضا می شود . این رنگ را برای دیوار , سقف , کادر پنجره , کابینت ها و … به عمل بگیرید .

۸٫ تاقچه های دیواری

تاقچه دیواری
قرار دادن میز های وسیع و مضاعف در منزل های نقلی سبب غوغا منزل می گردد

در منزل های نقلی که جای کمی دارااست , خیلی میز نگذارید . به جای آن از دیوارها استفاده نمائید . تاقچه های شناور که طراحی زیبایی هم دارا هستند , به اندازه ما یحتاج روی دیوار نصب کنید و کلیه چیزهایی که قرار است روی میز باشند , باطن طبقه های آن بچینید . از وسایل دکوری , اشکال گلدان های سبز , فریم عکس و کتاب نیز برای زیبایی بیشتر دکوراسیون آن فایده بگیرید .

۹٫ آویز حوله

آویز حوله
در منزل های نقلی که جای پاره ای دارااست , خیلی میز نگذارید

در سرویس بهداشتی خانه نقلی می‌توانید پشت در آویزهای مخصوص حوله نصب کنید ; تا نیز حوله های آیتم نیازتان دم دست باشد و هم در فضا صرفه جویی کرده باشید .

۱۰٫ چوب رختی های مخملی و قرمز رنگ

چوب رختی
در خانه های نقلی چوب رختی باعث نظم و زیبایی کمدتان می شود

استفاده از این چوب رختی , نوعی نظم و زیبایی ویژه به کمد دیواری جامه میدهد و با خاطر سهل میتوانید حتی‌د‌ر گنجه را گشوده بگذارید .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *